Evenementen in april 2019–maart 2020
- - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Herhalingslessen Reanimatie + AED
Herhalingslessen Reanimatie + AED19:30 -
Herhalingslessen Reanimatie + AED
- - Korfbaltraining
Korfbaltraining18:00 - 20:00
Korfbaltraining
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Gymnastiek & freerunning, Jeugdsoos, DKS 1e wedstrijd 19.30 uur, Badminton SPES
Gymnastiek & freerunning14:00 - 20:00
Gymnastiek & freerunning
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PCJeugdsoosDKS 1e wedstrijd 19.30 uur19:30 -DKS 1e wedstrijd 19.30 uur
Badminton SPES20:00 - 21:00Badminton SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Tennistoernooi SPES
Tennistoernooi SPESGehele dag -
Tennistoernooi SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Korfbaltraining
Korfbaltraining18:00 - 20:00
Korfbaltraining
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Gymnastiek & freerunning, Dikke banden race 18.30 uur, Jeugdsoos, DKS 2e wedstrijd 19.30 uur, Badminton SPES
Gymnastiek & freerunning14:00 - 20:00
Gymnastiek & freerunning
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PCDikke banden race 18.30 uur18:30 -Dikke banden race 18.30 uur
JeugdsoosDKS 2e wedstrijd 19.30 uur19:30 - 20:30DKS 2e wedstrijd 19.30 uur
Badminton SPES20:00 - 21:00Badminton SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Korfbaltraining
Korfbaltraining18:00 - 20:00
Korfbaltraining
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Gymnastiek & freerunning, Jeugdsoos, Badminton SPES
Gymnastiek & freerunning14:00 - 20:00
Gymnastiek & freerunning
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PCJeugdsoosBadminton SPES20:00 - 21:00Badminton SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Korfbaltraining
Korfbaltraining18:00 - 20:00
Korfbaltraining
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Gymnastiek & freerunning, Jeugdsoos, DKS 3e wedstrijd 19.30 uur, Badminton SPES
Gymnastiek & freerunning14:00 - 20:00
Gymnastiek & freerunning
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PCJeugdsoosDKS 3e wedstrijd 19.30 uur19:30 -DKS 3e wedstrijd 19.30 uur
Badminton SPES20:00 - 21:00Badminton SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Jeugdsoos uitdelen potgrond in het kader van de potgrondactie !, Badminton SPES
Jeugdsoos uitdelen potgrond in het kader van de potgrondactie !19:00 - 21:30
Jeugdsoos uitdelen potgrond in het kader van de potgrondactie !
Dorpscentrum EexterveenMeer informatieJeugdsoos uitdelen potgrond in het kader van de potgrondactie !
Badminton SPES20:00 - 21:00Badminton SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Korfbaltraining
Korfbaltraining18:00 - 20:00
Korfbaltraining
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Gymnastiek & freerunning, Dikke banden race 18.30 uur, Jeugdsoos, DKS 4e wedstrijd 19.30 uur, Badminton SPES
Gymnastiek & freerunning14:00 - 20:00
Gymnastiek & freerunning
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PCDikke banden race 18.30 uur18:30 -Dikke banden race 18.30 uur
JeugdsoosDKS 4e wedstrijd 19.30 uur19:30 -DKS 4e wedstrijd 19.30 uur
Badminton SPES20:00 - 21:00Badminton SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Bloemenactie SPES, Korfbal thuiswedstrijden aanvang wedstrijd 10.00 uur
Bloemenactie SPESKorfbal thuiswedstrijden aanvang wedstrijd 10.00 uur10:00 - 11:00
Korfbal thuiswedstrijden aanvang wedstrijd 10.00 uur
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PCMeer informatieKorfbal thuiswedstrijden aanvang wedstrijd 10.00 uur
- - Korfbal thuiswedstrijd Senioren
Korfbal thuiswedstrijd Senioren10:30 -
Korfbal thuiswedstrijd Senioren
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Korfbal thuiswedstrijd, Korfbaltraining
Korfbal thuiswedstrijd17:45 -
Korfbal thuiswedstrijd
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PCKorfbaltraining18:00 - 20:00Korfbaltraining
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Gymnastiek & freerunning, Jeugdsoos (incl groep 8), DKS 5e wedstrijd 19.30 uur, Badminton SPES
Gymnastiek & freerunning14:00 - 20:00
Gymnastiek & freerunning
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PCJeugdsoos (incl groep 8)19:00 - 21:30Jeugdsoos (incl groep 8)
DKS 5e wedstrijd 19.30 uur19:30 -DKS 5e wedstrijd 19.30 uur
Badminton SPES20:00 - 21:00Badminton SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Korfbal uitwedstrijden, Oud ijzer
Korfbal uitwedstrijdenOud ijzer
- - Korfbal thuiswedstrijd Senioren
Korfbal thuiswedstrijd Senioren10:30 -
Korfbal thuiswedstrijd Senioren
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Korfbaltraining
Korfbaltraining18:00 - 20:00
Korfbaltraining
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Gymnastiek & freerunning, Dikke banden race 18.30 uur, Jeugdsoos, DKS 6e en 7e wedstrijd 19.30 uur, Badminton SPES
Gymnastiek & freerunning14:00 - 20:00
Gymnastiek & freerunning
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PCDikke banden race 18.30 uur18:30 -Dikke banden race 18.30 uur
JeugdsoosDKS 6e en 7e wedstrijd 19.30 uur19:30 -DKS 6e en 7e wedstrijd 19.30 uur
Badminton SPES20:00 - 21:00Badminton SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Korfbal thuiswedstrijden
Korfbal thuiswedstrijden10:00 -
Korfbal thuiswedstrijden
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Korfbal uitwedstrijd senioren
Korfbal uitwedstrijd senioren
- - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Korfbaltraining
Korfbaltraining18:00 - 20:00
Korfbaltraining
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Hemelvaarttoertocht DKS
Hemelvaarttoertocht DKS09:00 -
Hemelvaarttoertocht DKS
- - Jeugdsoos
Jeugdsoos
- - Korfbal thuiswedstrijden
Korfbal thuiswedstrijden10:00 -
Korfbal thuiswedstrijden
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Korfbal thuiswedstrijd Senioren
Korfbal thuiswedstrijd Senioren10:30 - 11:30
Korfbal thuiswedstrijd Senioren
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Korfbaltraining
Korfbaltraining18:00 - 20:00
Korfbaltraining
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Jeugdsoos (incl groep 8), Badminton SPES
Jeugdsoos (incl groep 8)19:00 - 21:30
Jeugdsoos (incl groep 8)
Badminton SPES20:00 - 21:00Badminton SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Oud papier
Oud papier
- - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Korfbaltraining
Korfbaltraining18:00 - 20:00
Korfbaltraining
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Gymnastiek & freerunning, Dikke banden race 18.30 uur, Jeugdsoos, DKS 8e wedstrijd 19.30 uur, Badminton SPES
Gymnastiek & freerunning14:00 - 20:00
Gymnastiek & freerunning
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PCDikke banden race 18.30 uur18:30 -Dikke banden race 18.30 uur
JeugdsoosDKS 8e wedstrijd 19.30 uur19:30 -DKS 8e wedstrijd 19.30 uur
Badminton SPES20:00 - 21:00Badminton SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Korfbal uitwedstrijden
Korfbal uitwedstrijden
- - Korfbal uitwedstrijd senioren, Gemeentelijke Kampioenschappen DKS
Korfbal uitwedstrijd seniorenGemeentelijke Kampioenschappen DKS13:00 -
Gemeentelijke Kampioenschappen DKS
- - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Gymnastiek & freerunning, Jeugdsoos (incl groep 7 en groep 8), Badminton SPES
Gymnastiek & freerunning14:00 - 20:00
Gymnastiek & freerunning
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PCJeugdsoos (incl groep 7 en groep 8)19:00 - 21:30Jeugdsoos (incl groep 7 en groep 8)
Badminton SPES20:00 - 21:00Badminton SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Jeugdsoos (incl groep 8), Badminton SPES
Jeugdsoos (incl groep 8)19:00 - 21:30
Jeugdsoos (incl groep 8)
Badminton SPES20:00 - 21:00Badminton SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - SPES-kamp
SPES-kamp
- - SPES-kamp
SPES-kamp
- - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Gymnastiek & freerunning, Jeugdsoos BBQ avond groep 8 en 12+, DKS 9e wedstrijd 19.30 uur, Badminton SPES
Gymnastiek & freerunning14:00 - 20:00
Gymnastiek & freerunning
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PCJeugdsoos BBQ avond groep 8 en 12+18:00 - 21:30Jeugdsoos BBQ avond groep 8 en 12+
DKS 9e wedstrijd 19.30 uur19:30 -DKS 9e wedstrijd 19.30 uur
Badminton SPES20:00 - 21:00Badminton SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Sportfeest SPES, Badminton SPES
Sportfeest SPES09:00 -
Sportfeest SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PCBadminton SPES20:00 - 21:00Badminton SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Badminton SPES
Badminton SPES20:00 - 21:00
Badminton SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Yoga SPES
Yoga SPES18:45 - 19:45
Yoga SPES
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Gymnastiek & freerunning
Gymnastiek & freerunning14:00 - 20:00
Gymnastiek & freerunning
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Oud papier
Oud papier
- - spullen halen rommelmarkt
spullen halen rommelmarkt
- - Gymnastiek & freerunning
Gymnastiek & freerunning14:00 - 20:00
Gymnastiek & freerunning
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Rommelmarkt
Rommelmarkt
- - Gymnastiek & freerunning
Gymnastiek & freerunning14:00 - 20:00
Gymnastiek & freerunning
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Gymnastiek & freerunning
Gymnastiek & freerunning14:00 - 20:00
Gymnastiek & freerunning
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Herhalingslessen Reanimatie + AED
Herhalingslessen Reanimatie + AED19:30 -
Herhalingslessen Reanimatie + AED
- - Gymnastiek & freerunning
Gymnastiek & freerunning14:00 - 20:00
Gymnastiek & freerunning
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Gymnastiek & freerunning
Gymnastiek & freerunning14:00 - 20:00
Gymnastiek & freerunning
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Gymnastiek & freerunning
Gymnastiek & freerunning14:00 - 20:00
Gymnastiek & freerunning
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PC - - Gymnastiek & freerunning, jeugdsoos
Gymnastiek & freerunning14:00 - 20:00
Gymnastiek & freerunning
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PCjeugdsoos - - Oud papier
Oud papier
- - Gymnastiek & freerunning, jeugdsoos
Gymnastiek & freerunning14:00 - 20:00
Gymnastiek & freerunning
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PCjeugdsoos - - Gymnastiek & freerunning, jeugdsoos, jeugdsoos incl. groep 8
Gymnastiek & freerunning14:00 - 20:00
Gymnastiek & freerunning
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PCjeugdsoosjeugdsoos incl. groep 819:00 - 21:30jeugdsoos incl. groep 8
- - Cursus reanimatie+AED
Cursus reanimatie+AED
- - Gymnastiek & freerunning, jeugdsoos
Gymnastiek & freerunning14:00 - 20:00
Gymnastiek & freerunning
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PCjeugdsoos - - Oud ijzer, Oud IJzer SPES
Oud ijzerOud IJzer SPES
- - Gymnastiek & freerunning, jeugdsoos
Gymnastiek & freerunning14:00 - 20:00
Gymnastiek & freerunning
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PCjeugdsoos - - Gymnastiek & freerunning, jeugdsoos
Gymnastiek & freerunning14:00 - 20:00
Gymnastiek & freerunning
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PCjeugdsoos - - Gymnastiek & freerunning, jeugdsoos
Gymnastiek & freerunning14:00 - 20:00
Gymnastiek & freerunning
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PCjeugdsoos - - Gymnastiek & freerunning, jeugdsoos, jeugdsoos incl. groep 8
Gymnastiek & freerunning14:00 - 20:00
Gymnastiek & freerunning
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PCjeugdsoosjeugdsoos incl. groep 819:00 - 21:30jeugdsoos incl. groep 8
- - Gymnastiek & freerunning, jeugdsoos
Gymnastiek & freerunning14:00 - 20:00
Gymnastiek & freerunning
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PCjeugdsoos - - Oud papier
Oud papier
- - Gymnastiek & freerunning, jeugdsoos
Gymnastiek & freerunning14:00 - 20:00
Gymnastiek & freerunning
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PCjeugdsoos - - Gymnastiek & freerunning, jeugdsoos
Gymnastiek & freerunning14:00 - 20:00
Gymnastiek & freerunning
Bewegingshuis/sportveldDorpsstraat 52Eexterveen, 9658 PCjeugdsoos - - jeugdsoos, jeugdsoos incl. groep 8
jeugdsoosjeugdsoos incl. groep 819:00 - 21:30
jeugdsoos incl. groep 8
- - Herhalingslessen Reanimatie + AED
Herhalingslessen Reanimatie + AED19:30 -
Herhalingslessen Reanimatie + AED
- - jeugdsoos
jeugdsoos
- - jeugdsoos
jeugdsoos
- - jeugdsoos
jeugdsoos
- - jeugdsoos
jeugdsoos
- - jeugdsoos, jeugdsoos incl. groep 8
jeugdsoosjeugdsoos incl. groep 819:00 - 21:30
jeugdsoos incl. groep 8
- - oud papier
oud papier
- - jeugdsoos
jeugdsoos
- - jeugdsoos
jeugdsoos
- - jeugdsoos
jeugdsoos
- - jeugdsoos, jeugdsoos incl. groep 8
jeugdsoosjeugdsoos incl. groep 819:00 - 21:30
jeugdsoos incl. groep 8
- - jeugdsoos
jeugdsoos
- - jeugdsoos, jaarvergadering
jeugdsoosjaarvergadering
- - jeugdsoos
jeugdsoos