Agenda

MaandWeekDag
april 2019
maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
1 apr

18:45: Yoga SPES

18:45: Yoga SPES
2 apr

19:30: Herhalingslessen Reanimatie + AED

19:30: Herhalingslessen Reanimatie + AED
3 apr

18:00: Korfbaltraining

18:00: Korfbaltraining
4 apr

09:30: Huiskamer

09:30: Huiskamer

18:45: Yoga SPES

18:45: Yoga SPES
5 apr

14:00: Gymnastiek & freerunning

14:00: Gymnastiek & freerunning

19:00: Jeugdsoos

19:00: Jeugdsoos

19:30: DKS 1e wedstrijd 19.30 uur

19:30: DKS 1e wedstrijd 19.30 uur

20:00: Badminton SPES

20:00: Badminton SPES
6 apr

Gehele dag: Tennistoernooi SPES

Gehele dag: Tennistoernooi SPES

10:30: Opening camping + open dag boerderij

10:30: Opening camping + open dag boerderij
7 apr
8 apr

18:00: EC Verschijnt

18:00: EC Verschijnt

18:45: Yoga SPES

18:45: Yoga SPES
9 apr 10 apr

18:00: Korfbaltraining

18:00: Korfbaltraining

19:30: Vergadering Dorpsbelangen

19:30: Vergadering Dorpsbelangen
11 apr

09:30: Huiskamer

09:30: Huiskamer

18:45: Yoga SPES

18:45: Yoga SPES
12 apr

13:00: Koningsspelen / Rommelmarkt

13:00: Koningsspelen / Rommelmarkt

14:00: Gymnastiek & freerunning

14:00: Gymnastiek & freerunning

17:00: Dorpsborrel

17:00: Dorpsborrel

18:30: Dikke banden race 18.30 uur

18:30: Dikke banden race 18.30 uur

19:00: Jeugdsoos

19:00: Jeugdsoos

19:30: DKS 2e wedstrijd 19.30 uur

19:30: DKS 2e wedstrijd 19.30 uur

20:00: Badminton SPES

20:00: Badminton SPES
13 apr 14 apr
15 apr

18:45: Yoga SPES

18:45: Yoga SPES
16 apr 17 apr

18:00: Korfbaltraining

18:00: Korfbaltraining

19:45: Bijeenkomst VIB's

19:45: Bijeenkomst VIB's
18 apr

09:30: Huiskamer

09:30: Huiskamer

18:45: Yoga SPES

18:45: Yoga SPES
19 apr

14:00: Gymnastiek & freerunning

14:00: Gymnastiek & freerunning

17:00: Opbouwen paasbult

17:00: Opbouwen paasbult

19:00: Jeugdsoos

19:00: Jeugdsoos

20:00: Badminton SPES

20:00: Badminton SPES
20 apr

10:00: Opbouwen paasbult

10:00: Opbouwen paasbult
21 apr

Gehele dag: Paaseieren zoeken

Gehele dag: Paaseieren zoeken

Gehele dag: Paasvuur

Gehele dag: Paasvuur
22 apr

10:30: Noten Schieten

10:30: Noten Schieten

18:00: EC Verschijnt

18:00: EC Verschijnt

18:45: Yoga SPES

18:45: Yoga SPES
23 apr 24 apr

18:00: Korfbaltraining

18:00: Korfbaltraining
25 apr

09:30: Huiskamer

09:30: Huiskamer

18:45: Yoga SPES

18:45: Yoga SPES
26 apr

14:00: Gymnastiek & freerunning

14:00: Gymnastiek & freerunning

19:00: Jeugdsoos (incl groep 8)

19:00: Jeugdsoos (incl groep 8)

19:30: DKS 3e wedstrijd 19.30 uur

19:30: DKS 3e wedstrijd 19.30 uur

20:00: Badminton SPES

20:00: Badminton SPES
27 apr 28 apr
29 apr

18:45: Yoga SPES

18:45: Yoga SPES
30 apr 1 mei

18:00: Korfbaltraining

18:00: Korfbaltraining
2 mei

09:30: Huiskamer

09:30: Huiskamer

18:45: Yoga SPES

18:45: Yoga SPES
3 mei

14:00: Gymnastiek & freerunning

14:00: Gymnastiek & freerunning

17:00: Dorpsborrel

17:00: Dorpsborrel

19:00: Jeugdsoos

19:00: Jeugdsoos

20:00: Badminton SPES

20:00: Badminton SPES
4 mei 5 mei